Home » Nieuws » De Finneblom wint speelpleinpakket

De Finneblom wint speelpleinpakket

02 oktober 2010 12:17

Het Sportbedrijf is dit jaar gestart om bij alle toernooien uit de schoolsportagenda acties uit te zetten. Voor het schoolturntoernooi, waaraan 85 kinderen uit de groepen 4, 5 en 6 meededen, was dat een verloting van een speelpleinpakket onder de 8 deelnemende scholen. De winnaar van dit pakket is obs De Finneblom geworden. Het pakket werd door de deelnemers van de school met groot enthousiasme in ontvangst genomen en uitgepakt.

Het schoolturntoernooi, na een jaar afwezigheid weer in de agenda, was een groot succes. De kinderen lieten vol overgave zien wat zij op de diverse onderdelen hadden geleerd. Bij alle onderdelen zat een jurylid van DGC die de oefeningen beoordeelden. Na afloop krijgen de deelnemers een diploma met daarop alle behaalde resultaten. Her en der werden al nieuwe talenten gezien. Wellicht heeft de toekomstige Epke Zonderland zich vanmorgen wel gemeld in Sportcentrum Drachten.

Klik hier voor foto's van het turntoernooi.

Foto's
Evenementen
mei 22

Workshop 2 Beweegkriebels

13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

mei 29

Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur

19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

jun. 7

Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur

19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

Actueel
Beweegkriebels gestart

Beweegkriebels gestart

Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en

Lees verder
Kleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.

Kleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.

Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.

Lees verder

Zin in een spetterend dagje uit? Ga naar de Welle!