ONB Herfsttoernooi groot succes
20 oktober 2011 14:10
Woensdag 19 oktober waren de velden van ONB bezet door jonge enthousiaste spelers die meededen aan het Herfsttoernooi georganiseerd door ONB en Sportbedrijf Drachten. Maar liefst 5 verenigingen deden mee aan dit toernooi, welke georganiseerd werd voor de ‘lagere’ D teams met als doel een leuke dag met veel voetbal.
Om 15.00 uur werden de eerste wedstrijden gestart door de scheidsrechters. Nadat elk team 4 wedstrijden had gespeeld was het aan de organisatie om de stand op te maken. De deelnemers hadden even een korte pauze, waarin door de organisatie bekend werd gemaakt welke teams de derde, tweede en eerste finale zouden spelen.
De derde finale werd gespeeld door beide teams van ONB, een leuke wedstrijd die eindigde in een 2-0 voor het ONB D team. Eén van de trainers van ONB verwoorde dit mooi: ‘Het is nu broeders tegen elkaar, maar beide teams willen wel graag van elkaar winnen!’ De tweede finale, voor de plaatsen 3 en 4, werd gespeeld door de Zeerobben tegen de Leeuwarder Zwaluwen. Deze twee ploegen hebben er een waar spektakel van gemaakt. Hierin bleken de Zeerobben net iets sterker dan de Leeuwarder Zwaluwen.
De finale werd gespeeld door v.v. Stiens en Lac Frisia. Mooie acties van beide partijen en goed keeper werk resulteerde na 20 minuten in een gelijkstand. Hoewel v.v. Stiens ontzettend goed heeft gespeeld, bleek Lac Frisia net wat meer geluk te hebben bij de penalty’s. Wegens het slechte weer vond de prijsuitreiking in de kantine plaats.
De organisatie bedankte iedereen voor hun inzet en betrokkenheid en voor elke speler was er nog een mooie medaille. De organisatie, Ruud Bakker van ONB en Coach Sport & Bewegen Barbara Bakker kijken terug op een leuk en goed toernooi. Ondanks het weer, was het een toernooi met veel goed en sportief voetbal, enthousiaste spelers en trouwe supporters.
Klik hier voor een impressie.
(Foto’s: sportbedrijf Drachten en Germen Koster)
Workshop 2 Beweegkriebels
13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Beweegkriebels gestart
Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en
Lees verderKleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.
Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.
Lees verder



