Home » Nieuws » Ouder- en kind toernooi bij ONB Drachten groot succes

Ouder- en kind toernooi bij ONB Drachten groot succes

14 september 2011 08:15

Op 10 september heeft voetbalvereniging ONB in samenwerking met sportbedrijf Drachten een ouder- en kind toernooi georganiseerd. Voor de spelers van de F3 t/m de F6 en de E3 t/m de E6 stond in de vroege ochtend een glaasje ranja klaar en voor de ouders een kopje koffie. Na het inschrijven was het tijd om de gympen te verruilen voor noppen en de speelvelden te betreden. Elke ronde van 10 minuten werd fanatiek en sportief gespeeld. Zowel ouders als kinderen hadden al snel rode wangen en het zweet op het voorhoofd staan. Het team wat niet speelde, moest voor een scheidsrechter zorgen.  De reactie over het fluiten van 1 jonge speler was zelfs: ‘Ik ga denk ik stoppen met een professionele carrière in het voetballen, ik ga een hele goede professionele scheidsrechter worden!’

Na een aantal rondes was het tijd om even te pauzeren en een groepsfoto te maken. Na het foto moment werden nog een aantal wedstrijden gespeeld om te kijken welke ouder-kind combinatie het meest succesvol was. Na de bekendmaking van de uitslag kreeg iedereen een lekker waterijsje. Voorzitter Richard Leegte en Coach Sport & Bewegen Barbara Bakker kijken samen met de ouders en kinderen terug op een leuke ochtend vol met plezier, sportiviteit en vooral; leuk voetbal!

Klik hier voor een impressie.

Foto's
Evenementen
mei 22

Workshop 2 Beweegkriebels

13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

mei 29

Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur

19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

jun. 7

Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur

19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

Actueel
Beweegkriebels gestart

Beweegkriebels gestart

Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en

Lees verder
Kleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.

Kleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.

Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.

Lees verder

Zin in een spetterend dagje uit? Ga naar de Welle!