Skate-instuif groot succes
28 mei 2011 20:35
Zaterdag was het groot feest op Skatepark Drachten. Sportbedrijf Drachten organiseerde daar een skate-instuif voor tieners van 10 – 15 jaar. Onder deskundige leiding van een instructeur van Inline Sports konden de tieners hun vaardigheden verbeteren of aanleren. Dit alles werd muzikaal ondersteund door gave beats. Naast het skaten konden de tieners ook coole moves maken op het waveboard, de step of de BMX fiets. Veel actie dus en voor ieder wat wils!
Klik hier voor een impressie.
Skate-instuif groot succes
Zaterdag was het groot feest op Skatepark Drachten. Sportbedrijf Drachten organiseerde daar een skate-instuif voor de tieners van ongeveer 10 – 15 jaar. Onder deskundige leiding van een instructeur van Inline Sports konden de tieners hun vaardigheden verbeteren of aanleren. Dit alles werd muzikaal ondersteund. Naast het skaten konden de tieners ook coole moves maken op het waveboard, de step of de BMX fiets. Veel actie dus en voor ieder wat wils.
Workshop 2 Beweegkriebels
13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Beweegkriebels gestart
Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en
Lees verderKleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.
Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.
Lees verder



