Home » Nieuws » Veel animo bij opening kaboutervoetbal VV ONT

Veel animo bij opening kaboutervoetbal VV ONT

07 oktober 2011 14:48

Woensdag 5 oktober was het dan zover, de start van het kaboutervoetbal bij VV ONT in Opeinde! Onder leiding van Coach Sport & Bewegen Stephan Oorburg hebben ONT-trainers Kevin en Jens de eerste 19 (!) voetbalkabouters een eerste kennismaking gegeven met voetbal. Er werd gedribbeld, geslalomd, gepasseerd en er werden uiteraard ook wedstrijdjes gevoetbald.

Na een actieve training in het zonnetje werden er teamfoto's gemaakt en kregen alle kabouters een bekertje ranja. Op 19 oktober is de volgende training voor de kabouters en de overige trainingen zijn op 2, 16 en 30 november (allen van 15.00 tot 15.45). Kaboutervoetbal is voor alle jongens en meisjes uit Opeinde en omstreken van 4, 5 en 6 jaar.

Gratis aanmelden kan ter plekke bij Stephan Oorburg of via:
E  s.oorburg@sportbedrijf-drachten.nl
M 06 83 90 51 57

 

Foto's
Evenementen
mei 22

Workshop 2 Beweegkriebels

13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

mei 29

Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur

19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

jun. 7

Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur

19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken

Actueel
Beweegkriebels gestart

Beweegkriebels gestart

Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en

Lees verder
Kleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.

Kleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.

Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.

Lees verder

Zin in een spetterend dagje uit? Ga naar de Welle!