Voetballers ONT massaal in opleiding tot scheidsrechter
16 november 2011 09:00
Na afloop van de cursus zijn de jongens goed in staat om wedstrijden van pupillen te leiden. In het clubhuis van ONT krijgen de voetballers theorieles over het fluiten van voetbalwedstrijden. Uiteraard worden de spelregels behandeld, maar ook de vaardigheden waar een goede scheidsrechter over beschikt komen aan bod. Buiten in de kou vindt het praktijkgedeelte van de cursus plaats. Hoe bepaal je eerlijk en duidelijk wie welke helft heeft? Welke positie neemt een scheidsrechter in? Dit zijn vragen waar die de jongens op het veld voorgeschoteld krijgen. De cursus bestaat uit twee avonden. De tweede avond gaan de deelnemers daadwerkelijk een wedstrijd fluiten en wordt de opgedane kennis getoetst.
ONT maakt gebruik van de mogelijkheid van subsidie voor kadervorming. Sportbedrijf Drachten vergoed 50% van de kale cursuskosten van elke deelnemer die de opleiding met goed gevolg afrond. Op deze manier beschikt ONT straks over een heleboel scheidsrechters en daarmee hopen ze het tekort aan scheidsrechters op te lossen.
Workshop 2 Beweegkriebels
13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Beweegkriebels gestart
Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en
Lees verderKleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.
Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.
Lees verder



