Wouter de Groot 2e in A7 Classic
14 mei 2011 10:47
Wouter de Groot is zaterdag 14 mei op een tweede plaats geëindigd in de 'Lippe Wonen A7 Classic'. De 25 jarige Oud-Hillegommer, nu woonachtig in Lochem, maakte in de laatste 10 km een sprong vanuit het peloton naar de kopgroep. Floris Gerts en Frank Niewold completeerden het succes. Ze werden respectievelijk 22e en 25e in de sprint van het resterende peloton. Daardoor eindigde SwABo ook 2e in het dagploegenklassement.
De klassieker over 170 km voerde over de wegen in de buurt van Drachten langs de A7. Een stevige wind zorgde voor een slijtage slag, waarbij het op het bochtige parcours vaak hollen en stil staan was. Even na halfweg koers reed er een kopgroep van 8 man weg. De grote ploegen waren bijna allemaal vertegenwoordigd. Toch ontbrandde de koers in het peloton pas echt op zo'n 40 km voor het einde. Door de smalle wegen en harde wind werd het peloton enigszins uitgedund. Mede door het harde werken van De Groot, Gerts en Niewold werd het gat met de kopgroep teruggebracht naar 45 seconden. Na een spervuur aan demarrages was het uiteindelijk De Groot samen met een medevluchter die de sprong wist te maken. Alex de Lange (WV de IJsselstreek) won uiteindelijk solo. De Groot won de sprint van het achtervolgende groepje.
Klik hier voor een impressie.
Workshop 2 Beweegkriebels
13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Beweegkriebels gestart
Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en
Lees verderKleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.
Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.
Lees verder



