Acrogym
Wat is acrogym?
Acrogym wordt ook wel sportacrobatiek genoemd. Acrogym is een sport die je niet alleen doet maar met een onder- of bovenpartner, dit kan een duo zijn, een trio of een kwartet. De oudste en sterkste moet altijd onderaan en de jongste en lichtste is meestal de bovenpartner. Samen voer je verschillende handelingen en kunstjes uit waarbij je heel goed op elkaar moet letten. Acrogym is voor jongens en meisjes. Iets voor jou? Meld je dan aan!
|
Sport |
Acrogym |
|
Vereniging: |
SFK Drachtstercompagnie |
|
Dag: |
Donderdag 24 november |
|
Tijd: |
16.30 - 18.00 uur |
|
Leeftijd |
6 t/m 12 jaar |
|
Waar: |
Gymzaal Drachtstercompagnie |
|
|
|
|
Contactpersoon: |
Karin Combee |
|
Mail: |
|
|
Kledingeisen: |
Gymkleding en geen schoenen |
|
Inschrijven: |
|
Workshop 2 Beweegkriebels
13:00 - 16:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 3 (Beweegkriebels): dinsdag 29 mei 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Workshop 4 (Verdieping): donderdag 7 juni 19.00 - 22.00 uur
19:00 - 22:00 | Speellokaal, Brede School de Wiken
Beweegkriebels gestart
Dinsdag 15 mei is de eerste workshop Beweegkriebels gestart. 15 enthousiaste cursisten legden direct de link naar de praktijk en wat kan je veel met wasknijpers en
Lees verderKleuters it Ambyld krijgen Koreaanse Karate les.
Maandag 14 mei kregen de kleuters van PCBO It Ambyld les in Karate. Deze vechtkunst uit Korea leent zich uitstekend voor deze doelgroep.
Lees verder


